26.04.2013

such a beautiful day

Because of good weather, I fell in love again with pointless walks and thats the way why the last days I walked and walked everywhere I can. I am delighted to Gdansk, I love the old town, has such a wonderful atmosphere,I turn off my mind and just go with a smile on my face, side streets are beautiful, narrow, colorful, create an amazing atmosphere. Of course, I can not omit the beach, it was so warm today, in all it's stuffy, we could finally lie on a blanket, a very enjoyable time. Unfortunately, my laptop refuses to obey me and broke in the most unexpected time, so I am a bit worried about when I will be back here, because it is going to be that I have to replace it, and I do not like such unexpected expenses ;/ Anyway, I don't sleep couse I am in love in spring fragrance. I do not know how in your city smell the spring but here in Gdańsk the smell is very intense and fresh after the rain, literally, to the delight. I wish you a wonderful May long weekend :)

Dzięki przyjemnej pogodzie, na nowo pokochałam bezcelowe spacery i takim sposobem ostatnie dni przespacerowałam, a w sumie to przespacerowaliśmy. Zachwycam się Gdańskiem, uwielbiam starówkę, ma tak cudowny klimat, wyłączam myśli i po prostu idę z uśmiechem na twarzy, boczne uliczki są przepiękne, wąskie, kolorowe, tworzą niesamowity klimat. Oczywiście nie mogę pominąć plaży, dzisiaj było tak ciepło, w sumie to duszno, że mogliśmy się w końcu wylegiwać na kocu, bardzo przyjemny czas. Niestety mój laptop odmawia mi posłuszeństwa i się sam w najmniej spodziewanym momencie wyłącza, więc nieco się martwię o to czy łatwo będzie mi się tutaj w najbliższym czasie pojawić, bo zapowiada się na to, że muszę go wymienić, a bardzo nie lubię takich niespodziewanych wydatków ;/ W każdym razie, dopóki jeszcze nie śpię to zachwycam się cudownym zapachem wiosny, nie wiem jak u Was ale u mnie zapach jest bardzo intensywny i świeży, po deszczu, dosłownie się nim rozkoszuję, także ja się pozachwycam jeszcze troszkę a Wam życzę cudownego długiego weekendu majowego :) 


Tak, niestety na ostatnim zdjęciu powrócił zimny wiatr, więc się szybko opatuliłam wszystkim co miałam pod ręką ;) Ah no i tak, przyznaję się jestem okularnicą, ale dobrze mi z tym :)

20.04.2013

Mediolan

This week I returned from a trip to Milan for isalooni, which I'll do a separate post. Today, short footage, the pictures include wonderful Italian cappuccino and cafe latte, divine seats, wonderful bed that is comfortable cushion. Lovely cherry lamp. Of course I can not miss the wonderful architecture that charmed me. I know awhile but this time I really do not have time. Have a great weekend! :)

W tym tygodniu wróciłam z babskiego wypadu do Mediolanu na isalooni, o którym zrobię osobny post. Dzisiaj krótka fotorelacja, na zdjęciach m.in. cudowne włoskie cappuccino i cafe latte, boskie fotele, cudowna sofa, która jest wygodna poducha. Cudowne wiśniowe lampy. Oczywiście nie mogę pominąć cudownej architektury, która mnie oczarowała. Wiem, wiem króciutko tym razem ale na prawdę nie mam czasu. Miłego weekendu! :)


Have a nice day :)

10.04.2013

floral accent


Today I show you my new wallpaper, is currently the headboard of  our bed. Relax, I'll post typically the interiors, but we expect the furniture. As for today's styling, I'm wearing a dress with floral from Turkey and shirt bought in sh which I am in love, is so delicate color and the inserts mmm I was crazy as I saw her. I probably will come back here again until the end of next week, because I plan to fulfill another of my dreams and for that I need some time, certainly the dream:) I am so excited that on my balcony I don't see snow! :)


Dzisiaj uchylam rąbka nowego mieszkania tzn. tapeta za mną, jest aktualnie zagłówkiem naszego łoża. Spokojnie zrobię post typowo z wnętrzami, ale oczekujemy na meble, także z tym nie wygramy. Co do dzisiejszej stylizacji, to mam na sobie sukienkę z Turcji w motyw kwiatowy i koszule kupioną w sh w której jestem zakochana po uszy, ma tak delikatny kolor i te wstawki mmm oszalałam jak ją zobaczyłam. Teraz prawdopodobnie pojawię się tutaj ponownie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, ponieważ planuję spełnić kolejne z moich marzeń a do tego potrzebuję czasu, z pewnością o tym marzeniu, jeżeli się spełni też zrobię post :) Poza tym ostatnio nie schodzi mi uśmiech z twarzy jak widzę jak mi śnieg na balkonie stopniał i w końcu mogę na niego wyjść! :)

shoes - deichmann
pants - Reserved
dress - nn from Turkey
shirt - sh

Have a nice day :)

03.04.2013

Świąteczne prezenty i wypieki

Już po świętach, dlatego chcę Wam się pochwalić tym co kupiliśmy naszej kotce, w sumie to dostała najlepszy prezent z nas wszystkich, już wszystkie miseczki mają swój przydział: różowa rybka jest na wodę, czarna na suchą karmę a różowa miseczka jest na mokre jedzenie :) W każdym razie ma chyba ładniejszą 'zastawę' niż my, zapomniałam dodać że kupiliśmy je w Tkmax. Kolejne zdjęcia to moje wypieki, które były niespodzianką i prezentem dla mojej rodziny, czyli babeczki z rodzynkami w czekoladzie, czyli coś co lubi moja babcia, chociaż w rezultacie większość babeczek zjadł dziadek :) Pierwszy raz w życiu upiekłam mazurki i były baaaardzo dobre, przepis znalazłam na kotlet.tv "mazurek cytrynowy" ma tak obłędny krem mmm dokładniej krem jest z : mascarpone z białą czekoladą, jak marzenie, pierwszego dnia świąt oba zjedliśmy, bardzo polecam ten przepis. Na chwilę obecną siedzimy z mężem przejedzeni, dzisiaj mój zdolny towarzysz życia zamocował okap, zostały nam jeszcze półki na ścianie i będzie już wspaniale, planujemy zabrać się za ogarnięcie dużego pokoju, aktualnie poszukujemy mebli, takich jak sobie wymarzyliśmy i powiem Wam szczerze, że nic mi się jeszcze nie spodobało. 


Życzę miłego wieczoru i resztki tygodnia :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...