31.03.2014

Spring again with rosewholesale.com

Hi everybody :) Today I want to show you my new everyday outfit in Spring colors.   Handbag, ring and necklace are from rosewholesale.com. I totally love the handbag. The colour is amazing and match perfectly to my spring jacket. Bag has many compartments. All the items are soo cheap, for example my bag cost ~$11, necklace ~$2. And they have really fast shippment. I waited for my package about 2 weeks. Hope you like my outfit and have a nice day! :)

W końcu mieliśmy z mężem chwilkę żeby odwiedzić rodzinę, a niestety od świąt się nie widzieliśmy. Spędziliśmy razem fantastyczny weekend. Mogłam się w końcu nimi nacieszyć. Nawet nasza kotka się z nami zabrała :). 
  Dzisiaj przygotowałam dla Was strój codzienny, baardzo wygodny!!! Lekki sweter, z szerokimi oczkami, idealny na cieplejsze dni. Moje ulubione beżowe spodnie, w których czuje się świetnie, wygodne buty, które uwielbiam. Pojawiło się też w mojej szafie kilka nowości, które otrzymałam od www.rosewholesale.com dokładniej przysłali mi pierścionek, wisior, który mi się na prawdę podoba, nigdy nie spotkałam się z "karmnikiem";). I najważniejsza rzecz, to torebka. Dosłownie spadli mi z nieba, bo moja torebka się porwała i już zaczęłam się rozglądać za nową a tu niespodzianka. Rewelacyjny jest ten niebieski odcień, cudownie komponuje się z moją żółtą wiosenną kurtką, jest pozytywny. Do tego jest pakowna, ma pełno przegródek, więc mam większe szanse na "wykopanie" czegoś z torebki na szybko. Do tego zdaje się być dobrze wykonana i jest bardzo ładnie wykończona od wewnątrz, takim miłym "zamszowym" materiałem. Jestem z niej na prawdę zadowolona i polecam. Na przesyłkę czekałam niespełna 2 tygodnie, większość biżuterii mają z darmową dostawą, a sama biżuteria jest taniutka, np. ten wisior jeżeli się nie mylę to kosztował maksymalnie 2 $, torebka ~11$. Duży wybór, niskie ceny, ja jestem zadowolona. 
Miłego dnia! :)


handbad - rosewholesale
necklace - rosewholesale
sweater - Reserved
jeans - H&M
shoes - Deichmann

14.03.2014

shoes inspirations

Przygotowałam dla Was ogromną dawkę inspiracji wiosenno-letnich. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu, Linki do butów znajdują się pod zdjęciem. Jest to moja lista wymarzonych butów, które nawe jesienią by się sprawdziły ( oczywiście, nie wszystkie). Bardzo podobają mi się buty z odsłoniętym palcem, dlatego wybrałam aż dwie pary na samej górze, które są częściowo zamknięte ale uważam że w wakcje szczególnie popołudniami sprawdziłyby się znakomicie, szczególnie numer 1, ponieważ ma niewysoki, solidny i piękny słupek. W ogóle jedynka mnie oczarowała. Stawiam też na płaskie sandałki, które zawsze się sprawdzają, można w nich spokojnie chodzić godzinami. No i nie mogłam pominąć botków, o których marze, pokazałam Wam kilka w podobnym stylu, czarnych, jednak nie mogłam zdecydować się, które lepsze, wszystkie mi się podobają. Mam nadzieję, że dałam Wam fajną dawkę inspiracji. :) 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...