27.05.2015

Did you find your perfect evening dress?

Ahead of us are holiday time. What's involved? Weddings time. Also many opportunities for it to set up a beautiful Ihomecoming elegant evening dresses. I have for you a new dose of great dresses for cheap evening from ihomecoming . I hope that they will serve an inspiration for you. Maybe you will find your perfect dress?
If you are looking for a dress which will be a combination of elegance and femininity and you are not ashamed to show some skin then this proposition is perfect for you. What about a dress details: floor length, train, short sleeves and high neck. Very chic. Black is always a good choice. Excellent back details. On the back are unique, artistic designs. This is perfect Ihomecoming elegant evening dresses.
The second dress is perfect for the bride. However, if you necessarily want to go to a wedding as a guest in a white dress, this dress will be ok. On the one hand, it is very elegant, on the other hand is not too formal. Slightly seductive, flirtatious, sensual. It has original trim at the neckline and back. Beautifully accentuated waist and the neckline in the heart. For more dresses like this check out this link: http://www.ihomecoming.com/elegant-c104258/
The third suggestion is for people who love to play with fashion. This type of transparency now reigning supreme on the red carpet. The long white gown for the brave women. Top of dress is transparent with attractive white details.In conjunction with short hair looks stunning. This is another example of cheapevening of ihomecoming .

I think that every woman is able to find cheap evening from ihomecoming. Do not be afraid to feel beautiful! Each of us deserves for even one dress from our dreams. I found my dress. Do you found your dress already? Hope you do! Have a nice day :)


21.05.2015

Co kupić z okazji narodzin dziecka?

Co kupić z okazji narodzin dziecka? Patrząc na nas mogę zdecydowanie stwierdzić, że mając noworodka w domu, nie ma się czasu na nic, a na pewno nie ma się czasu na to aby kupować sobie gadżety, które stanowić będą wspaniałą pamiątkę. Są również rzeczy po prostu przydatne, których nigdy nie jest za wiele. Podzielę propozycje na dwie grupy:

1. Gadżety/pamiątki:
    - ramka z możliwością zrobienia odcisku rączki i stópki dziecka - dziękuję Andżelika za ten prezent! Ja nie miałabym czasu tego kupić a już po zrobieniu odcisków mojej córce baaardzo się wzruszyłam, wiem że to jedna z piękniejszych pamiątek jakie mam.
     - album na zdjęcia dedykowany narodzinom dziecka 
    - książka o rozwoju dziecka lub o pielęgnacji dziecka (ja miałam tysiące pytań i głupio mi ciągle wydzwaniać do siostry męża po porady, takie książki są bardzo pomocne)
    - mata edukacyjna
    - karuzelka na łóżeczko (dowiedzcie się czy już jej nie mają)
    - gryzaki
    - grzechotki
    - możecie wykupić sesje zdjęciową dla rodziców z dzieckiem
    - miś-termofor (na kolki)

2. Prezenty przydatne:
    -pampersy! nigdy dość, jednak nie kupujcie rozmiaru "0" lub "1" bo dziecko błyskawicznie z nich wyrasta, lepiej "2" lub nawet "3" bo one na pewno się przydadzą (moja córka po dwóch miesiącach jest już na 3)
    - chusteczki nawilżane do czyszczenia pupci - tutaj warto kupić lepsze, bo nie wiadomo czy dziecko nie ma alergii a po co mają je rodzice wyrzucić, polecam "pampers sensitive" białe opakowanie, często sprzedawane w czteropakach za ok.20zł
     - ręcznik z kapturkiem
    - kosmetyki - jak to już jest prezent to kupcie coś lepszego w aptece (ok.30-40zł/szt.) typu: Emolium, Oilatum - to już wyższa półka, niealergizująca, my z niej korzystamy, rewelacja! Mowa o emulsjach do kąpieli i emulsjach do ciała.
    - Bepanthen maść na odparzenia
    - kocyk 
    - z ciuszków najlepiej kupować rozmiar 62/68, bo niektóre dzieci rodzą się duże, więc 56 nie zawsze może się sprawdzić, a z wyższych rozmiarów na pewno skorzystają
02.05.2015

Pierwsze objawy ciążyChciałabym zacząć dział "dziecko" od początku, czyli od objawów ciąży. Opiszę Wam jak to było u mnie i chętnie poczytam jak wyglądały Wasze początki. Lila była planowanym maluchem, więc testy ciążowe zużywałam w ilościach "hurtowych" ;). Jednak ten jeden raz byłam przekonana, że to nie ciąża lecz zbliżająca się miesiączka, więc akurat w tym miesiącu dłuuugo wstrzymywałam się ze zrobieniem testu ciążowego. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...