16.08.2016

Testujemy szczeniaczka Playskool


Kolejna możliwość do testowania dla najmłodszego członka naszej rodziny. Tym razem Lilka testuje szczeniaczka Playskool, dodatkowo dostaliśmy 3 zabawki - zwierzaczki na kółkach, które już poszły w świat cieszyć inne maluchy. Testujemy wraz ze streetcom.Bardzo ucieszyła nas informacja o zakwalifikowaniu się do tak fantastycznego testu. Szczeniaczek idealnie wpasował się do zabawek Lili, tym bardziej że uwielbia pieski, więc jest to nasz nowy pupil.
Chodzi po mieszkaniu ciągnąc go za szelki, a jak pokazaliśmy jej na czym polega cała zabawa, to od razu zaskoczyła i się świetnie bawiła. Szczeniaczek jest składany, po złożeniu możemy bawić się obrotowym kołem, które uczy liczenia do 3. Przekręcając na liczbę 1 widać jednego żółwia, na 2 są dwa zające z dwiema marchewkami, natomiast pod liczbą 3 ukrywają się 3 żabki. 
Po rozsunięciu szczeniaczka pojawiają się 3 zwierzątka, które można wcisnąć, a aby wyskoczyły należy wykonać wybraną czynność i tak po koleji:
- aby pojawił się króliczek należy przesunąć turkusowy "spust" w prawo,
- aby pojawił się kotek należy przekręcić czerwone kółko w prawo,
- aby pojawił się piesek należy przesunąć zielony "spust" w dół.

Do tego zabawka wyposażona jest od tyłu w szelki, więc można zabrać ją ze sobą w podróż z wózkiem i do niego przymocować, w prosty sposób na rzepy, lub zamocować do siedzonka po posiłku. 

Edukacyjna, wielofuncyjna zabawka.
Dla mnie 10/10.
Polecamy wraz z Lilą :).


2 komentarze:

Thank you for comment :)

Bardzo dziękuję za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...